7 Altın Kural

Sözümüz İmzamız
 
" Sözümüz söz, imzamız KAREM'' çünkü; Karem Yapı’nın ilk kurulduğu günden bu yana en önemli özelliği olan "sözünü tutma" bizim için en değerli miraslardan biri. Bugüne kadar hiçbir gerekçe ile sözümüzden dönmedik ve tüm projelerimizi, imzalanan sözleşmede taahhüt ettiğimiz zamanlarda tamamlayıp sahiplerine teslim ettik.
 
Kat karşılığı satın aldığımız binaların toprak sahiplerini de, yeni binadan konut alanları da, hiç bir zaman hayal kırıklığına uğratmadık. Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza verdiğimiz her sözü, tam zamanında ve eksiksiz yerine getiriyor, yasal süreçlere birebir uyuyoruz. Binalarını bize teslim eden toprak sahiplerinin yeni binaları bitene kadar en iyi şekilde isteklerini yerine getiriyoruz.
 
İsmimiz güven ile özdeşleştiği için en büyük sermayemizin de güven olduğu bilinciyle hareket ediyoruz. Bizi tercih edenler verilen sözün yerine getirileceğini ve müşteri memnuniyetinin daima öncelikli olduğunu biliyorlar. Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla güven temeli üzerine kurup geliştirdiğimiz ilişkiler, başarımızdaki en önemli etkendir.
 
 
Deneyimin Uzmanlığı
 
Deneyimin uzmanlığı başarıyı getiriyor. İnşaat sektöründeki 30 yılı aşkın deneyimin getirdiği uzmanlıkla, daima daha iyisini vermek için çalışıyoruz. Biz, Karem yapı ailesi olarak her projenin tüm aşamalarında bizzat başında bulunuyor, konusunda uzman kişilerden oluşan ekibimizle birlikte projeleri yürütüyoruz..
 
Projelerimizi üretirken, binanın bulunduğu bölgenin yapısına, semtin dokusuna, arsa ve daire sahiplerinin isteklerine, zevklerine uygun çözümler sunuyoruz. Kalitesi, güvenirliği ve şıklığı ile örnek olarak gösterilen Karem 12 apt., Sedef Sokak birlik apt, Hayri bora apt, .yavuz apt. gibi projelerin konuttaki uzmanlığımızı gösterdiğini düşünüyoruz.
 
 
Kaliteden Ödün Vermiyoruz
 
Kaliteden kesinlikle ödün vermiyoruz. Yaptığımız binanın, temelinden çatısına, iç tasarımından dış cephesine kadar standartların üzerinde özel malzemeler kullanmaya özen gösteriyoruz. Vitra, E.c.a, Çamsan, Formet Çelik Kapı,Audio,Siemens, Mitsubishi, Marshall, Filli Boya gibi kalitesini kanıtlamış markalarla işbirliği yapıyoruz.
Tamamladığımız projelerin tüm iç tasarımlarını yaparak, beyaz eşyalarına kadar yerleştirerek sahiplerine teslim ediyoruz. Sunduğumuz 3 yıllık garanti süresinde müşterilerimizin her türlü sorununa  çözüm üretiyoruz.
 
 
Orijinal Semt Dokusuna Uygunluk
 
Geçmişe bağlı bir kuruluş olarak elbette orijinal semt dokusuna zarar vermeden onu koruyor, değerlerimizin geleceğe taşınmasına yardımcı oluyoruz. Semtin özelliklerini koruyarak Bahçelievler’i  veya bulunduğumuz bölgeyi çevre dokusuna uyumlu, dayanıklı, şık, prestijli yapılarla güzelleştiriyoruz.
 
Özel tasarımlı binalarla çevrenin korunup güzelleştirilmesine katkıda bulunduğumuza inanıyorum.
 
Geçmişin izlerini taşıyan ama günümüz şehir hayatına da uygun, konforlu yapıları inşa ediyoruz. Yaptığımız binalar şık olmanın yanı sıra, sağlamlığı ve dayanıklılığı ile takdir topluyor.
 
"Butik inşaat" anlayışı ile her yapıya uygun hazırladığımız özel projelerimizi bina sahipleri ile birlikte geliştirip, konut alıcılarının da fikirlerini alarak tamamlıyoruz.
 
 
Kişiselleştirilebilir İç Tasarımlar
 
Bina sahiplerinin ve konut alıcılarının farklı istek ve beklentilerini karşılayan bir hizmet anlayışına sahibiz. İçinde hayat barındırmayan beton bloklar satmak yerine, kişiye özel yaşam seçenekleri sunuyor, insanların içinde yaşamaktan keyif alacakları mekanlar yaratıyoruz. Bu yüzden de istek ve hayallere hitap eden yapılar oluşturmayı tercih ediyoruz.
 
Profesyonelce tasarlanan lüks dairelerin iç dekorasyonunu müşterilerimizin beklenti ve talepleri ile şekillendiriyoruz. Malzeme seçimlerini, ücretsiz iç mimari danışmanlık hizmeti sunduğumuz müşterilerimize bırakıyoruz. Bizden konut satın almayı veya kiralamayı düşünen müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile tüm isteklerini bizimle paylaşabiliyor, evlerini istedikleri gibi dekore edebiliyorlar.
 
 
Güvenli Yaşam Mimarlığı
 
Güvenli yaşam alanları yaratıyoruz. Bir konut satın almak ya da kiralanmak istendiğinde, İstanbul'daki deprem gerçeğini dikkate almak artık bir zorunluluk. Belediyenin önerdiği yapı denetim şirketleriyle çalışarak mevcut deprem yönetmeliğine uygun binalar inşa ediyoruz. Binanın zemin etüt raporu ve statik projesini de müşterilerimizle paylaşarak herhangi bir soru işareti kalmamasını sağlıyoruz.
 
Dayanıklılık konusunda tereddütleri olan müşterilerimiz olursa, bir üniversiteden getirdikleri uzmanlarla tüm projemizi, raporlarımızı paylaşarak, incelemelerinde işbirliği yapıyoruz. Hatta beton numunesi aldırarak inceleme için gerekli kurumlara da iletebilmelerini de sağlıyoruz. Kaliteden ödün vermeden, güvenli yaşam alanları yarattığımız için de, daha bina yapımına başlamadan daireleri satabiliyoruz.
 
Müşterilerimize ilk ve en önemli tavsiyemiz; binanın deprem yönetmeliğine uygun yapılıp yapılmadığını mutlaka araştırmanız ve kararınızı ona göre vermenizdir.
 
 
Müşteri Daima Kazanır
 
Projelerimiz, bina sahipleri için önemli bir yatırım aracı özelliği taşıyor ve müşterilerimiz daima kazanıyor. Çünkü biz, yıkıp yeniden yaptığımız her binaya artı değer katıyoruz. Müşterilerimizin bizim uzmanlığımıza teslim ettikleri eski binaları yenilerek sıfırlıyor, değerinin artmasını sağlıyoruz. Bir binayı inşa ederken kayıp alanları da projemizde en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Müşterilerimizin daha büyük metrekarelerde yaşama imkanı elde etmesini sağlıyoruz. Doğru karar veren ve ödedikleri fiyatın karşılığını her şekilde alan müşterilerimiz, yatırımlarının değerinin kısa sürede katlanarak arttığını görüyorlar.
 
Uzun yıllardır İstanbul'un belli başlı semtlerinde verdiğimiz hizmet, insanlarda güven duygusu yarattı. Sadece yıkım ve inşa sırasında değil, satış sonrasında da daima müşterilerimizin yanında oluyoruz. Müşterilerimiz yıllar önce yaptığımız inşaatlarda bile herhangi bir sorun yaşarsa çözümünü gerçekleştiriyoruz. Geçen zamanın bir önemi yok; müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.
 
Titiz çalışma prensiplerimizden taviz vermeden, müşterilerimizin bize duyduğu güvenden güç alarak hizmet vermeyi sürdürüyoruz, sürdüreceğiz.